تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی اورژانس سرویس، مرکز تعمیرات مایکروویو در شیراز. بدون تعطیل، تعمیر کمتر از 2 ساعت، 100% در منزل، قطعات اورجینال.

تعمیرگاه ما به عنوان نمایندگی تعمیر مایکروویو در شیراز به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای فعالیت می کند. ممکن است برند دستگاه شما دارای محصولات با کیفیت و بسیار مرغوبی باشد. اما با این حال ممکن است برای هر دستگاهی مشکلاتی پیش آید. ماکروویو شما نیز از این مشکلات مستثنی نمی باشد.

ما برای ارائه خدمات پس از فروش مایکروویو خود از مجرب ترین تکنسین ها را برای شما خواهیم فرستاد. روند فعالیت ما بدین صورت است که پس از اولین تماس از جانب مشتریان، بلافاصله متخصص های خود را به منزل آن ها اعزام خواهیم کرد. پس از رسیدن تکنسین به محل، او به بررسی دقیق و آنالیز دستگاه می پردازد. سپس در کوتاه ترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا می کند. در این مرحله از تعمیرات مایکروویو، تا حد ممکن به تعمیر و رفع عیب دستگاه می پردازد. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، آن را تعویض خواهد کرد. لازم به ذکر است مرکز ما از قطعات اورجینال و اصل برند دستگاه شما استفاده می کند.

در خصوص تعمیرات مایکروویو، تکنسین باید مجهز به ابزار های تخصصی و پیشرفته باشد تا به طور کامل عیب دستگاه را دریافته و به صورت حرفه ای آن را تعمیر نماید. مهم ترین خدمات تعمیرگاه ما شامل عیب یابی، ترمیم و ارتقای کیفیت قطعات ماکروویو، رفع ارورهای آن و تعویض قطعات می باشد.