این غول فناوری از سری ماشین‌های لباسشویی و خشک‌کن‌هایی  رونمایی کرده که روش‌هایی برای شستن لباس‌ها به مشتریان پیشنهاد می‌کند.

این ماشین‌لباسشویی بخشی از پروژه «Prism» این شرکت است. هدف آن منعکس کردن شیوه زندگی مصرف کنندگان و ارائه محصولات برای کارکردهای شخصی است.

طبق گفته سامسونگ، واشر و خشک‌کن‌ های جدید دارای قابلیت یادگیری پیشرفته هستند. شستشو و خشک کردن اختصاصی را ارائه می‌دهد.

آخرین محصولات همچنین می توانند حالت‌های شستشو یا خشک کردن را که اغلب استفاده می‌شوند به خاطر بسپارند و تنظیمات بهینه ارائه دهند.

این شرکت افزود: براساس تنظیمات ماشین لباسشویی، هوش مصنوعی می‌تواند به طور خودکار بهترین چرخه خشک کن را تنظیم کند.

سامسونگ گفت با کمک ویژگی هوش مصنوعی ماشین لباسشویی بیش از ۱۲ میلیون بار چرخه شستشو را انجام داده است.

طبق گفته این شرکت، ماشین‌های شستشوی جدید همچنین می‌توانند حجم و وزن لباس را تشخیص داده. همچنین سطح کثیفی لباس را تعیین کنند.

این شرکت کره جنوبی ادعا کرد:  با داشتن هوش مصنوعی این لباس‌‌شویی فقط ۳۶ دقیقه برای شستن و خشک کردن دسته‌ای از پیراهن‌ها لازم دارد.

این شرکت ادعا کرد که بیش از نیمی از بازار ماشین لباسشویی کره جنوبی را به خود اختصاص داده است؛ ماشین لباسشویی مذکور Grand AI Washer and Dryer نام دارد که در فروشگاه خرده فروشی «دیجیتال پلازا» در سئول به نمایش درآمده است.

محصول جدید سامسونگ بین ۱.۸۴ میلیون ون (۱.۵۶۵ دلار آمریکا) و ۱.۹۴ میلیون ون بسته به نوع رنگ و گزینه‌ها قیمت دارد، در حالی‌که خشک کن‌ها با ۱.۸۹ میلیون برد و ۱.۹۹ میلیون برنده در کره جنوبی به فروش می‌رسند.