تعویض قفل درب ماشین لباسشویی

اسفند 19, 1399 0 دیدگاه

برای تعویض قفل درب ماشین لباسشویی بایستی به موارد زیر دقت نمایید:

  • اگر احساس کردید که در قفل این سیستم مشکلی ایجاد شده بهترین راهکار این است که به تعویض آن بپردازید. فراموش نکنید که پس از تعویض قفل درب این وسیله برقی بایستی از نبود دو شاخه در پریز برق مطمئن شوید.
  • با باز نمودن پیچ های پنل آن را از این دستگاه جدا نمایید.
  • درب دستگاه را باز نمایید. کلید قفل کننده را که به وسیله دو پیچ محکم شده اند را به وسیله یک پیچ گوشتی باز نمایید. سپس با دقت کلید را جدا کنید.
  • قفل درب ماشین لباسشویی جدید را در جای کلید قبلی قرار داده و پیچ ها را ببندید.
  • بعد از آن قاب بالایی را در محل مورد نظر خود قرار دهید و پیچ های آن را محکم نمایید.
  • با انجام این اعمال شما موفق به تعمیر این دستگاه شده اید. حال می توانید با متصل نمودن دو شاخه ماشین لباسشویی به پریز از آن استفاده نمایید.
  • قفل درب ماشین لباسشویی یک ابزار حساس است. بایستی با احتیاط تعویض گردد. همچنین تفکیک مسائل مربوط به آن می تواند برای کاربر مقداری سخت و طاقت فرسا باشد.
  • چنانچه در امور فنی وارد نیستید بهتر است تعویض و سرویس قفل درب این دستگاه را به اشخاص ماهر و متبحر در این زمینه سپرد.

کاربرد قفل درب ماشین لباسشویی

همواره شما پس از اتمام کار ماشین لباسشویی می توانید درب آن را باز نمایید، قفل درب لباسشویی جهت ممانعت از خروج آب به بیرون است. این امر به دلیل حفاظت از ساز و کار شستشوی این دستگاه به حساب می آید. ولی در صورتی که درب آن دستخوش صدمه شده و باز نشود احتمالا مشکلی در قفل ان بوجود آمده است. پس در این صورت بهترین راه حل این است که به تعمیر آن بپردازید.

کاربرد قفل این محصول ارزشمند جهت ایمنی سیستم است. قفل درب ماشین لباسشویی چنانچه محل ثابتی ندارد ولی معمولا از بالا و در قسمت جلوی این وسیله برقی تعبیه شده است که در زمان هایی خاص از باز شدن درب ممانعت به عمل می اورد.

یکی از کاربرد های مهم این قسمت از دستگاه برای جلوگیری از تراوش آب به بیرون از ماشین لباسشویی است. احتمال دارد اوایل از بسته ماندن درب این دستگاه عصبانی شوید ولی خیلی سریع پی به کارایی عالی، درست و منحصر به فرد آن خواهید برد.

اگر شخص هیچ نوع تخصص فنی ندارد بهتر است از تعمیرگاه های مجاز برای رفع عیب ایجاد شده کمک بگیرید. کار این موسسات عرضه خدمات به صورت تلفنی و حضوری به کاربران است. برای اینکه از مشاوره های مهم تعمیرگاه اورژانس سرویس بهره مند شوید بهتر است با تلفن های این تعمیرگاه تماس حاصل نموده و با مشاوران آن ها صحبت نمایید.

 

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شیراز، نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز، نمایندگی تعمیرات سونی در شیراز، نمایندگی تعمیرات بوش در شیراز، نمایندگی تعمیرات آریستون در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری