ریست ماشین لباسشویی ال جی

اسفند 23, 1399 0 دیدگاه

علائم پیدایش نیاز به ریست ماشین لباسشویی ال جی

ریست ماشین لباسشویی ال جی و یا سایر برندهای تولید کننده ی این تجهیزات، می تواند بخشی از مشکلات و ایرادهای مرتبط با عملکردهای نادرست دستگاه را برطرف سازد. برای مثال اگر دستگاه در حین کار متوقف شود، می توان به راحتی با انجام فرآیند ریست ماشین لباسشویی ال جی دوباره سیستم کاری لباسشویی را فعال کرد.

گاهی نیز ممکن است با وجود اتصال لباسشویی ال جی به برق و عدم وجود هیچ گونه خرابی خاصی در ساختار فنی آن، دستگاه توسط هیچ گونه دستوری فعالیت خود را شروع نکند. یا پس از گذشت مدتی طولانی به کندی آغاز به کار کند. در چنین مواقعی ریست کردن لباسشویی LG می تواند مفید واقع شود و کارکرد اصلی دستگاه را بازیابی نماید. چنانچه پس از ریست همچنان مشکلات ذکر شده به قوت خود باقی باشد، تعمیرات تخصصی تحت نظر کارشناسان مجرب حوزه ی تعمیر لباسشویی ال جی نیازی غیر قابل چشم پوشیست.

 

نحوه ی ریست کردن لباسشویی LG

به طور کلی می توان گفت: بسیاری از مشکلات ایجاد شده در لباسشویی ال جی به دلیل عدم برقراری ارتباط بین موتور و پنل کنترل لباسشویی پدید می آیند. ریست ماشین لباسشویی ال جی می تواند در برقراری مجدد این ارتباط کمک شایانی کند. برای انجام فرآیند ریست کردن لباسشویی LG دو حالت مختلف پیش رو است. این دو حالت بستگی به نوع دستگاه شما دارد که با دکمه ی مخصوص ریست طراحی شده باشد و یا بدون آن.

 

ریست ماشین لباسشویی با دکمه ی ریست

برای انجام ریست ماشین لباسشویی ال جی با استفاده از دکمه ی مخصوص ریست، ابتدا دستگاه را خاموش کنید. سپس لباسشویی را در حالت Cotton روشن سازید. بلافاصله پس از روشن کردن سیستم باید دکمه ی Temp و یا Speed Spin را یک بار زده و رها کنید. سپس دکمه ی Level Water یا Function را فشار دهید و رها سازید. این مرحله را تا زمانی که عبارت T01 روی نمایشگر ظاهر شود، تکرار کنید و پس از آن که T01 به T02 تغییر یافت، کلید Start رو فشار دهید.

در این بخش عبارت ELT بر روی نمایشگر لباسشویی نمایش داده می‌شود. اکنون از دکمه ی ریست لباسشویی استفاده کنید. پس از زدن این دکمه ممکن است خطاهایی بر روی نمایشگر دیده شود که برای رفع آن ها کلید Temp را به مدت 5  ثانیه نگه دارید تا عبارت EOD را مشاهده کنید. بدین ترتیب عملیات ریست لباسشویی به طور کامل شکل خواهد گرفت.

 

ریست ماشین لباسشویی بدون دکمه ریست

 چنانچه لباسشویی شما فاقد کلید ریست است، پس از قطع کردن برق لباسشویی به مدت 5 ثانیه دکمه ی START/PAUSE را فشار دهید و مجددا سیستم را به برق بزنید تا سیستم ریست گردد.

 

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شیراز، نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز، نمایندگی تعمیرات سونی در شیراز، نمایندگی تعمیرات بوش در شیراز، نمایندگی تعمیرات آریستون در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری