علل صدای ساید بای ساید ال جی

اسفند 24, 1399 0 دیدگاه

در این بخش برخی از رایج‌ترین علل صدا دادن ساید بای ساید ال جی بررسی خواهد شد. توصیه می‌شود در صورت مشاهده این اشکال جهت بررسی تخصصی دستگاه و تعمیر ایراد پیش آمده با کارشناسان ما در اورژانس سرویس تماس بگیرید.

کمپرسور:

یکی از عللی که ممکن است سبب صدا دادن یخچال فریزر گردد، کار کردن کمپرسور یا همان موتور یخچال است. در ارتباط با صدای کمپرسور بد نیست بدانید که این صدا از لحظه ON شدن تا زمانی که OFF (خاموش) شود، یکنواخت خواهد بود. به عبارتی دیگر این صدا کم و زیاد نمی‌شود. هر زمانی که کمپرسور یخچال کار می‌کند به یک اندازه صدا می‌دهد.

دیفراست:

دیفراست (یخ‌زدا) می‌تواند یکی دیگر از علل صدا دادن ساید بای ساید ال جی باشد. زمانی که دستگاه شروع به یخ‌زدایی می‌کند از آنجا که فوم‌های بدنه در اثر اختلاف دما گرم و سرد می‌شوند (منقبض و منبسط می‌شوند) صدایی از آنها شنیده می‌شود. در صورتی که صدای یخچال مرتبط با این بخش باشد، صدای شنیده شده معمولاً ممتد نبوده و به صورت تکی و با فاصله خواهد بود.

فن:

یکی از شایع‌ترین عللی که سبب صدا دادن ساید بای ساید ال جی می‌گردد، فن است. همانگونه که می‌دانید در یخچال‌فریزرهای امروزی یک فن در موتور و یک فن داخل فریزر قرار دارد. در صورتی که صدای بلند و غیرعادی از درون فریزر شنیده می‌شود. این صدا با باز کردن درب دستگاه صدا قطع می‌شود. پس از بسته شدن در مجدد شروع می‌شود، توصیه می‌شود جهت رفع این اشکال با مراکز تعمیر ساید بای ساید ال جی تماس بگیرید.

شیر برقی:

شیر برقی نیز مورد دیگری است که ممکن است سبب شنیده شدن صدای غیرعادی و نابهنجار از ساید بای ساید گردد. در صورتی که صدای شنیده شده فقط در زمان آب‌گیری باشد و یا زمانی که یخ‌ساز آب‌گیری می‌کند این صدا طبیعی است. به این نکته نیز توجه داشته باشید که در یخچال‌های ساید چند ثانیه بعد از یخ گرفتن صدای بسته شدن دریچه شنیده می‌شود که این صدا طبیعی می‌باشد.

تراز نبودن ساید بای ساید:

تراز نبودن دستگاه نیز ممکن است سبب صدا دادن ساید بای ساید ال جی گردد. برای تست این موضوع بدنه یخچال را با دست بدنه نگه داشته و فشار دهید. در صورتی که صدا قطع و یا کم شد و در ادامه با جدا کردن دست از بدنه مجدداً شروع شد صدا دادن یخچال به دلیل تراز نبودن آن است.

لولا:

مورد دیگری که سبب شنیده شدن صدای غیرعادی از یخچال می‌گردد لولای آن است. در صورتی که، در زمان باز یا بسته شدن درب‌ها صدای غیرعادی از لولا می‌شنوید بهتر است جهت رفع اشکال پیش آمده با یکی از مراکز استاندارد و مجاز تعمیر ساید بای ساید ال جی تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید ال جی

خرابی یخچال های ساید بای ساید ال جی اگر چه ممکن است به دلایل متعددی اتفاق بیفتد. اما بهترین و برترین راه برای رفع آنها مراجعه به مراکز مجاز و استاندارد است. بی‌توجهی به این مسئله سبب تعمیر یخچال توسط تعمیرکاران نابلد و به تبع آن بروز خرابی‌های دو چندان در دستگاه می‌گردد. از همین رو اکیداً توصیه می‌شود در صورت بروز هر گونه اشکال و نابهنجاری در دستگاه خویش، سرویسهای تخصصی مورد نیاز جهت تعمیر و بهسازی آن را از مراکز مجاز و استاندارد دریافت نمایید.

 

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شیراز، نمایندگی تعمیرات ال جی در شیراز، نمایندگی تعمیرات سونی در شیراز، نمایندگی تعمیرات بوش در شیراز، نمایندگی تعمیرات آریستون در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری